• ساعت : ۱۰:۹:۲۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 16
  • کد خبر : ۷۹۵۸۶
ارائه خدمات درمانی روزانه بیش از 500 نفر زائر حسینی توسط فوریتهای پزشكی شبكه بهداشت و درمان اندیمشك
مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک گفت: روزانه بیش 500 زائر اربعین حسینی از خدمات فوریتهای پزشکی شبکه بهداشت و درمان اندیمشک بهرمند می شوند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اندیمشک ، دکتر عبدالرحمن روحانی مدیر شبکه بهداشت و درمان گفت: فوریتهای پزشکی مستقر در شهدای گمنام  شهرستان روزانه به بیش از 500 نفر خدمات درمانی را به زوار اربعین حسینی ارائه می دهند.

دکتر روحانی اظهار کرد: از 15 مهرماه در شهدای گمنام و سطح شهرستان مستقر هستیم که به طور متوسط روزانه بین 400 تا 500 نفر زائر حسینی را خدمات درمانی ارائه می دهیم.

 وی اضافه کرد: مراکز خدمات بهداشتی و درمانی، هلال احمر و بسیج جامعه پزشکی برای خدمت به زائران تا پایان آیین اربعین و بازگشت همه زائران به کشور آماده باش هستند .

دکتر روحانی ادامه داد: هماهنگی خوبی بین مجموعه ما با سایر مجموعه های همچون ،هلال احمر، اوژانس هوایی ؛...و سایر مجموعه های درمانی برقرار است.

  وی با اشاره به اینکه به صورت 24ساعته ورایگان کارخدمات رسانی به زوار را انجام میدهیم بیان داشت:انشالله تا جند روز بعد از اربعین در شهدای گمنام و سطح شهرستان و مسیر های منتهی به مرزها مستقر خواهیم بود وکار خدمات رسانی به زوار را انجام میدهیم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.5.2.0