• ساعت : ۷:۵۷:۵۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 162
  • کد خبر : ۷۷۱۹۹
استقبال از طرح بسیج كنترل فشار خون دراندیمشك
مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک گفت: استقبال از طرح بسیج کنترل فشار خون در شهرستان اندیمشک چشمگیر است و انتظار می‌رود این طرح نقش مهمی در کنترل و پیشگیری ابتلاء به این بیماری خاموش به همراه داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اندیمشک  ، دکتر عبدالرحمن روحانی مدیر شبکه بهداشت و درمان در این خصوص گفت: این طرح در سطح کشوری در حال اجراست که با دستور رییس جمهوری و تاکید وزیر بهداشت در حال برگزار ی است و همه ی دستگاه‌های شهرستان  برای اجرای این طرح وارد عمل شده اند.
وی با بیان اینکه هدف از اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون افزایش آگاهی مردم و پیشگیری نسبت به این بیماری خاموش است ادامه داد: ایستگاه‌های کنترل فشار خون در نقاط مختلف شهرستان‌ کار کنترل فشار خون افراد بالای ۳۰ سال را انجام می‌دهند.
دکتر روحانی با تاکید براینکه کنترل فشار خون اقدامی پیشگیرانه برای ابتلاء به فشار خون بالا و کاهش هزینه‌های درمانی است اضافه کرد: شبکه بهداشت و درمان اندیمشک با هماهنگی ، هلال احمر، نیروی انتظامی، ، شهرداری‌، فرمانداری‌، و اصحاب رسانه و سایر دستگاه‌ها و با در اختیار گذاشتن ایستگاه‌های مختلف، برای کنترل فشار خون شهروندان اقدام می‌کند.
وی گفت: استقبال از طرح بسیج کنترل فشار خون در شهرستان اندیمشک چشمگیر است و انتظار می‌رود این طرح نقش مهمی در کنترل و پیشگیری ابتلاء به این بیماری خاموش به همراه داشته باشد
.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.5.2.0