صفحه اصلی شبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیمشک طرح های بهداشت و درمان در شهرستان اندیمشك به بهره‌برداری می‌رسد.

  • En
  • Ar
رو عنوان : مهندس نجفی مدیر شبکه بهداشت ودرمان اندیمشک:
عنوان : طرح های بهداشت و درمان در شهرستان اندیمشك به بهره‌برداری می‌رسد.
کد خبر : ۶۹۱۰۸
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ 
ساعت : ۸:۵۰:۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان اندیمشک، مهندس عبدالرضا نجفی مدیر شبکه بهداشت ودرمان اظهار داشت: حوزه بهداشت و درمان شهرستان اندیمشک نیازمند توجه ویژه مسئولان استان و وزارت بهداشت و درمان است و در صورت توجه ویژه به خدمات این حوزه، مشکلات اندیمشک در حوزه بهداشت و درمان کاهش و برطرف می‌شود.
 وی با اشاره به نیازهای شهرستان اندیمشک در حوزه بهداشت و درمان گفت: با توجه به ظرفیت گسترده اندیمشک در حوزه تردد ریلی و جاده‌ای و هم چنین حضور گسترده کاروان‌های راهیان نور و زائران اربعین در این شهرستان، باید نگاه به توسعه خدمات بهداشتی و درمانی اندیمشک و تامین نیازهای شهروندان جدی و ویژه باشد.
 مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیمشک با اشاره به این که بیش از ۱۸ طرح درمانی در شهرستان اندیمشک در حال اجرا است، عنوان کرد: این طرح‌ها با پیگیری دکتر حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی به‌زودی تکمیل و در اختیار شهروندان قرار می‌گیرند.
 وی با اشاره به محرومیت‌های شهرستان اندیمشک در حوزه بهداشت و درمان، افزود: ام آر ای بیمارستان امام علی(ع) اندیمشک، مرکز درمانی کوی لور، کلینیک تخصصی بیمارستان امام علی (ع) و اورژانس بیمارستان امام علی(ع) از جمله این طرح‌ها هستند.
 مهندس نجفی با بیان این که روند تجهیز و بهره‌برداری از طرح‌های نیمه تمام حوزه بهداشت و درمان شهرستان اندیمشک با حضور مسئولان وزرات بهداشت مورد بررسی قرار گرفته است، بیان کرد: پیش‌بینی می‌شود در نیمه ابتدایی سال ۱۳۹۷ برخی از طرح‌های شاخص شهرستان اندیمشک در حوزه بهداشت و درمان تکمیل و به بهره‌برداری برسد.
 وی افزود: در تکمیل و تجهیز فضاهای بهداشتی و درمانی شهرستان آخرین استانداردهای روز کشور به‌کارگیری شده است و پیش‌بینی می‌شود با بهره‌برداری از این طرح‌ها گامی بلند و مهم در حوزه تأمین رضایت شهروندان برداشته و نیازهای بهداشتی و درمانی اندیمشک کاهش یابد.
 مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیمشک با اشاره به کمبود خدمات بهداشتی و درمانی در آزادراه اندیمشک -پل زال ادامه داد: برای احداث پایگاه فوریت‌های پزشکی در این مسیر مهم جاده‌ای پیگیری‌های گسترده‌ای انجام و به‌زودی شاهد برطرف شدن این مشکل خواهیم بود.

نمایش تعداد بازدیدها : 57

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0