صفحه اصلی شبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیمشک پیام تبریك مدیر شبكه بهداشت و درمان اندیمشك به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی

  • En
  • Ar
عنوان : پیام تبریك مدیر شبكه بهداشت و درمان اندیمشك به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی
کد خبر : ۶۹۰۸۰
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ 
ساعت : ۸:۵۱:۲۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

متن پیام مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیمشک به شرح ذیل می باشد:
با درود بر پیامبر اعظم و خاندان مطهرش (ص) «والفجر» سوگند هميشه برپا و بر جاي ازلي خداوند است كه نويد بخش پگاه روشن پيروزي در افق جهاد امت هاست.
«بهمن» ماه دلدادگان عاشقی است كه با عشق به كلام و پيام امام راحل (ره) خود را به خط خون و آتش زدند و «گل تكبير و شهادت» را در همه جاي اين ميهن شكوفاندند.
دهـه فجــر كليد گشاينده درهاي پيروزي به روي اين ملت عظيم بود كـه« استقلال» ، « آزادي » و « جمهوري اسلامي» را به ارمغان آورد.
پيروزي انقلاب اسلامي، فجري بود كه دامن افقها را روشن ساخت و پرده هاي ظلمت شرق و غرب را از هم دريد و ايران را نور باران كرد. دهه فجر، مطلع غزل زيباي پيروزي و قصيده بليغ و رساي اسلام بود و چه زيبا مقام معظم رهبري فرمودند كه:« دهه فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهاي اسلامي، مقطع رهايي ملت ايران و بخشي از تاريخ ماست كه گذشته را از آينده جدا ساخته است.
در دهه فجر اسلام تولدي دوباره يافت و اين دهه در تاريخ ايران نقطه اي تعيين كننده و بي مانند بشمارميرود.»
 اينجانب به نوبه خود ايام فرخنده دهه فجر، ايام پيروزي خون برشمشير و حق بر باطل را به تمامي مردم شريف و شهيد پرور شهرستان اندیمشک، تبريك و تهنيت عرض نموده و اميد است كه با همدلی و همزبانی همچنان پرتلاش در عرصه علم و سلامت رو به سوي افقهاي روشن حركت كنيم.

عبدالرضا نجفی
مدیر شبکه بهداشت ودرمان اندیمشک

نمایش تعداد بازدیدها : 39

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0