صفحه اصلی شبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیمشک همایش بزرگداشت سالروز حماسه 9 دی در اندیمشك برگزار شد

  • En
  • Ar
عنوان : همایش بزرگداشت سالروز حماسه 9 دی در اندیمشك برگزار شد
کد خبر : ۶۸۶۷۳
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ 
ساعت : ۷:۵۵:۵۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان اندیمشک مدیر حوزه های علمیه خوزستان در این همایش حماسی در سخنانی گفت:ملت ایران اسلامی در دوران های مختلف تهدیدهای دشمنان را به فرصتی برای رسیدن به دستاوردهای بیشتر تبدیل کرده است.
حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مسعود بهرام پور افزود:امروز در سایه هوشیاری و خون پاک شهدای گلگون کفن به نقطه مطلوبی رسیده ایم و خط مقاومت مستحکم تر شده است.
وی افزود:عراق ، سوریه و همه سرزمین های اسلامی با وجود تهدیدهای دشمن در مسیری قرار گرفته اند که امت اسلامی با انسجام بیشتر در برابر استکبار و آمریکا قیام خواهند کرد.
وی بیان کرد:امام خمینی (ره) بیرق این نظام اسلامی را به دست مردی داد که می دانست خلف صالحی برای وی خواهد بود.
امروز رهبر معظم انقلاب با رهنمودها و منویات خود راه پر ثمر امام راحل (ره) را به شایستگی ادامه می دهد و مردم همواره با اعتقاد به ولایت و نظام اسلامی در صحنه حاضر هستند.
وی افزود:9 دی نماد اعتقاد مردم به انقلاب و ولایت فقیه است و با پشتوانه مردمی ، انقلاب اسلامی به دستاوردهای ارزشمندی دست یافته است.
وی بیان کرد:توطئه های دشمنان همواره به شکست می انجامد و مردم و نظام اسلامی با اقتدار بیشتر به پیش می روند.
حجت الاسلام سید مصطفی حسینی نوری امام جمعه اندیمشک هم در سخنانی 9 دی را تجلی اراده مردم در حمایت قاطع از نظام و ولایت عنوان کرد. در این مراسم مردم اندیمشک با آرمان های بلند انقلاب ، ولایت فقیه و اسلام تجدید بیعت کردند.

نمایش تعداد بازدیدها : 33

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0