صفحه اصلی شبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیمشک طرح تشدید بازرسی و توسعه سلامت مهمانان نوروزی و راهیان نور در اندیمشك اجرا شد

  • En
  • Ar
رو عنوان : دکتر جمشیدی مدیر شبکه بهداشت ودرمان اندیمشک:
عنوان : طرح تشدید بازرسی و توسعه سلامت مهمانان نوروزی و راهیان نور در اندیمشك اجرا شد
کد خبر : ۶۰۶۸۵
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ 
ساعت : ۱۲:۱۷:۲۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان اندیمشک ،دکترسیما جمشیدی اظهار داشت: تمام واحدهای بهداشتی و درمانی اندیمشک،برای استقبال ازمهیمانان نوروزی و  زائران سرزمین نور با تمام خدمات و تجهیزات، آماده سازی  و خدمات مورد نیاز آنان تامین شده است. 

وی افزود: به همین جهت و هم زمان با آغاز تعطیلات سال نو، طرح‌های مختلفی در این زمینه اجرا و خدمات مورد نیاز مهمانان نوروزی و زائران سرزمین نور در شهرستان اندیمشک، تامین و با بسیج تمام نیازهای آنان، شاهد توسعه خدمات و گسترش رضایت عمومی در این زمینه هستیم. 

مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک عنوان کرد: با اجرای این طرح‌ها، تمام واحدهای تولید و توزیع مواد غذایی در شهرستان و با همکاری بخش‌های مختلف شهری، مورد بازرسی و نظارت قرار می‌گیرد که، طرح تشدید بازرسی و توسعه سلامت  نیز، هم زمان با حضور زائران سرزمین نور و مسافران نوروزی در این شهرستان اجرا می‌شود. 

وی گفت: با اجرای این طرح و به دنبال انجام بازدیدها و بازرسی‌های مستمر توسط کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت اندیمشک، 1500 کیلو مواد غذایی فاسد تاریخ مصرف گذشته از فروشندگان مواد غذایی از اول اسفند 95 الی 20 اسفند 95 کشف و معدوم شد.

جمشیدی بیان کرد: در راستای ارتقای سلامت جامعه  و با نزدیک شدن به ایام نوروز و ورود مهمانان نوروزی و کاروان‌های راهیان نور  و هم چنین از آنجایی که موضوع مواد غذایی با سلامت همه شهروندان ارتباط مستقیم دارد، این بازرسی‌ها در شهرستان، افزایش یافته است. 

وی با اشاره به خطرات استفاده از مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته که سلامت همه مردم  را مورد تهدید قرار می‌دهد، گفت: شهروندان، مسافران نوروزی و کاروان‌های راهیان نور باید در هنگام خرید، به تاریخ مصرف کالا و همچنین برچسب تاریخ تولید و تاریخ انقضا محصول توجه جدی داشته باشند. 

مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک اظهار کرد: با توجه به اهمیت مصرف غذایی توسط شهروندان و هم چنین نقش مهم و محوری اندیمشک در استقبال و پذیرایی از مسافران نوروزی و زائران سرزمین نور در خوزستان با واحدهای عرضه و تولید مواد غذایی غیر استاندارد و تاریخ مصرف گذشته  در شهرستان به شدت برخورد می‌شود.

 جمشیدی ادامه داد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف در زمینه‌های بهداشتی  شهروندان این موارد را با شماره تلفن 42691233 مرکز بهداشت اندیمشک و شماره تلفن 190 وزارت بهداشت به واحدهای ذی صلاح اطلاع دهند تا در کم‌ترین زمان ممکن توسط بازرسان این مرکز،  مورد بررسی قرار گیرد.


نمایش تعداد بازدیدها : 44

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0